پیش لودر

خدمات ما

تیم ما خدماتی ویژه ارائه می‌دهد که برای دور زدن تحریم‌ها و محدودیت‌های جغرافیایی در بازی‌های آنلاین و سرویس‌های مختلف استفاده می‌شود. این سرویس به کاربران امکان می‌دهد تا به سرورهای بازی‌ها و سرویس‌هایی که به دلیل تحریم‌ها یا محدودیت‌های منطقه‌ای مسدود شده‌اند، دسترسی پیدا کنند. با استفاده از این خدمات، کاربران می‌توانند تجربه بهتری از بازی‌ها و سرویس‌های آنلاین داشته باشند، بدون اینکه نگران تحریم‌ها و محدودیت‌های منطقه‌ای باشند.

نظرات مشتریان ما را بشنوید

ما دوست داریم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنیم تا در مورد تجربیات آنها و چگونگی بهبود آنها بشنویم.

من چند ماهه از DNS شلتر برای بازی‌های آنلاین استفاده می‌کنم و باید بگم که کیفیتش واقعا خوبه. پینگم توی بازی‌هایی مثل Call of Duty و Fortnite به طور قابل توجهی بهتر شده و دیگه با لگ و قطعی‌های ناگهانی کمتری مواجه می‌شم. به نظرم یکی از بهترین گزینه‌ها برای دور زدن تحریم‌هاست.

راستش اولش شک داشتم که این دی ان اس ها واقعا کار کنن، ولی بعد از استفاده متوجه شدم که واقعا تاثیرگذاره. تونستم به راحتی به سرورهای بازی‌هایی که قبلا دسترسی نداشتم، وصل بشم و بدون مشکل بازی کنم. فقط باید دقت کنید که تنظیمات رو درست انجام بدید وگرنه ممکنه کار نکنه.

با اینکه انتظار معجزه نداشتم، ولی شلتر تونست بازی‌هایی که به خاطر تحریم‌ها نمی‌تونستم بازی کنم رو باز کنه. یه مقدار هم سرعت بازی بهتر شده، ولی بعضی وقت‌ها هنوزم مشکل پینگ دارم که خب مشخصه مشکل از اینترنت من هست. در کل، اگه دنبال یه راه حل ساده و موثر برای دور زدن تحریم‌ها هستید، شلتر گزینه مناسبیه.

در کانال ما عضو شوید

سلام! آیا از از دست دادن به روز رسانی های ما خسته شده اید؟ اکنون در کانال تلگرامی ما مشترک شوید و در جریان باشید!

microsoftxbox
sonyps